Новини

Участь у заході "Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України".

s-1.jpg

14 жовтня 2014 р. представники відділу прийняли участь у заході дискусійна панель "Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України", який було проведено у рамках Міжнародної виставки "Безпека-2014".

Мережа природних ієрархій термінів текстів новин по подіях "Євромайдан"

r14-00.jpg

На 16-й Всеросійській науковій конференції "Електронні бібліотеки: перспективні методи і технології, електронні колекції" - RCDL-2014, Дубна, Росія, 13-16 жовтня 2013 було представлено доповідь Д.В. Ланде, О.А. Снарського і Є.В. Ягунової Мережа природних ієрархій термінів текстів новин по подіях "Євромайдан"  

Методика виявлення інформаційних операцій

dwl-itb_preview.jpg

На XIV Міжнародної науково-практичній конференції "Інформаційні технології та безпека: принципи забезпечення інформаційної безпеки" було представлено доповідь О.Г. Додонова та  Д.В. Ландє "Методика виявлення інформаційних операцій". 

У додатку - презентація. Відеопосилання: https://www.youtube.com/watch?v=Q1yHp_6WjcE&list=PLvlNYwZHnLClupXV6YZzJHtUDIqMd-i8A

Щорічна підсумкова наукова конференція

  В рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки 14-16 травня 2014 року відбулася щорічна підсумкова наукова конференція Інституту проблем реєстрації інформації  Національної академії наук України
 

Актуальні проблеми комп’ютерної лінгвістики та штучного інтелекту

dsc_0476.jpg

22 жовтня 2013 року в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій НАУ відбулася VI Міжнародна науково-технічна конференція «Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу», присвячена актуальним проблемам комп’ютерної лінгвістики та штучного інтелекту.

Syndicate content